5 nejoblíbenějších půjček na internetu

Každý, kdo někdy žádal o finanční prostředky, jistě moc dobře ví, že trh je doslova protnut spoustou rychlých půjček, které zrovna neoplývají zajímavými splátkovými podmínkami. Jestliže zrovna nepatříte mezi ty šťastlivce, jež vědí na jakou společnost se obrátit, přinášíme vám pět tipů na lákavé úvěry bez hranic. Jde o výčet nejschvalovanějších půjček, o nichž se mnohé další informace dočtete prostřednictvím internetového portálu www.kvalitnipujcka.cz. Pojďme se tedy vrhnout na férové, spolehlivé a přijatelné peněžní řešení.

Půjčka 10000 Kč

Přesně tímto výrazem lze označit půjčky před výplatou, které jsou oblíbené kvůli rychlosti doručení finančních prostředků. V jeden okamžik vyplníte a odešlete žádost a za několik desítek minut máte peníze na účtu. Podoba tohoto východiska je obvykle následující.
  • Úvěry splatné v horizontu maximálně 30 dnů
  • Možnost prodloužení půjčky
  • Bezplatná varianta předčasného splacení

Půjčka 40000 Kč

Tyto typy úvěrů je vhodné pojmenovat jako půjčky bez doložení příjmů. Ano, i při takto vysoké peněžní částce se nemusíte obtěžovat tím, že doložíte velikost svého pravidelného výdělku. To se samozřejmě týká také absence jakéhokoliv lustrování bankovního konta. Moderní SMS půjčky jsou oblíbené u většiny potenciálních žadatelů.

Půjčka 100000 Kč

V tomto směru jde již o vyšší sumy, které lze použít nejenom k úhradě starých dluhů, ale také k nákupu nových věcí, služeb, popřípadě je upotřebíte k modernizaci bydlení. Rychlá půjčka, jejíž podoba potěší naprosto každého.

Praktická konsolidace půjček

Čtvrtým řešením na trhu je tzv. refinancování stávajících úvěrů. Zajímavé půjčky pro cizince a půjčky pro podnikatele, jež mohou vyřešit náročnou administrativu stávajících závazků. Navíc na nich můžete ještě vydělat. Kdo by ostatně odolal tomu, splácet kratší dobu a méně peněz než doposud? V tomto ohledu vám může být nápomocen srovnávač takových půjček, který je prezentován na internetovém portálu www.finmonitor.cz, Stačí si zvolit patřičná kritéria a hle, seznam prověřených finančních produktů je na světě.

Půjčky pro studenty

V neposlední řadě je třeba neopomíjet ani na peněžní řešení vhodné pro ty, jež nemají stálý a pravidelný příjem. Do této skupiny patří půjčky pro důchodce a půjčky na mateřské dovolené, včetně těch studentských. Z dlouhodobě prověřených poskytovatelů lze hovořit o Crediton půjčce, Aasa půjčce nebo Zaplo půjčce. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv z nich, vždy máte záruku rychlého a pohodlného získání, zajímavého splátkového kalendáře a při včasném splácení i spousty originálních benefitů. Vyberte si jednu z pěti kategorií, která vás plnohodnotně uspokojí.

Publikováno: 30. 10. 2015

Kategorie: Půjčky a úvěry

Autor: Lucie Fialová