Půjčka od ČSOB

Československá obchodní banka nebo zkráceně ČSOB je bankou, která byla Československým státem založena už v roce 1964. Od této doby působí na našem trhu nepřetržitě. Největší změna v dějinách banky přišla až v roce 1999. V tomto roce totiž přešla Československá obchodní banka do rukou belgické společnosti KBC bank. Belgická společnost KBC je vlastníkem banky i v současné době.

ČSOB má samozřejmě velmi široké spektrum bankovních služeb, včetně různých půjček. V současné době vám ČSOB půjčí na cokoliv. Tak se totiž doslova jmenuje jeden z finančních produktů banky. ČSOB Půjčka na cokoliv je skutečně univerzální půjčka, kterou můžete použít kupříkladu na vybavení své domácnosti nebo koupě automobilu či počítače. Banka se vás každopádně nebude ptát na účel vaší půjčky. Navíc vám ČSOB nabízí praktické pojištění úvěru ve dvou variantách. První varianta se vztahuje na úmrtí, plnou invaliditu a pracovní neschopnost, druhá varianta se pak vztahuje na totéž, včetně ztráty zaměstnání.

ČSOB vám půjčí až 600 000 korun bez zajištění. Své splátky si můžete rozložit do sedmi let.

ČSOB nabízí ještě jednu půjčku a to Americkou hypotéku, která je vhodná pro všechny, kteří chtějí stavět nebo modernizovat svůj vlastní byt. Banka vám finanční prostředky poskytne na základě zástavy nemovitosti. Výhoda Americké půjčky u ČSOB je její nižší úroková sazba než je u běžných půjček nebo spotřebitelských úvěrů. Splatnost Americké hypotéky je tři až dvacet let. Samozřejmostí je možnost splácet mimořádně, včetně předčasného splacení úvěru bez poplatků a sankcí.

Při výběru půjčky u ČSOB zvažte své momentální možnosti a pečlivě si vyberte takový splátkový kalendář, který nezatíží příliš váš rodinný rozpočet. Veškeré podrobnější informace získáte na internetových stránkách banky nebo na bezplatné lince ČSOB.

Publikováno: 04. 09. 2011

Kategorie: Poskytovatelé půjček

Autor: Lucie Fialová