Dohoda o pojištění může být velmi rychlá a věcná

Také nemáte rádi složitá jednání, při kterých se už nudíte, ale musíte je dotáhnout do konce? Potom vás jistě potěší, že dnešní pojistky fungují úplně jinak a je možné uskutečnit dohodu také online, bez podmínky v podobě osobních schůzek. To ušetří čas i zbytečné nervy, nemusíte si vyhradit celé odpoledne na vyjednávání nebo pročítání smluvní dokumentace. Jednoduchost, to je cílem dnešních pojišťoven a je jasné, že konkurence je poměrně pestrá. Podobné věci pak hrají do karet zájemcům o pojistky, kterých stále přibývá. Zodpovědnost není jen fráze, v dnešní době jde spíše o nutnost.

V pojistce může být zahrnuta celá rodina

Nikde pochopitelně není psáno, že si musíte pojistnou smlouvu sjednávat výhradně sami na sebe. Existují totiž i jiné možnosti! Pod jedním dokumentem pak může být zahrnuta ochrana celé vaší domácnosti. Pojištění občanské odpovědnosti má kvarteto pojistných limitů, pojistné částky mohou činit 3, 5, 7, ale také 10 milionů korun. Záleží na vás, která varianta vyhovuje. Výhodou jsou jednotné limity plnění, ať už jde o škodu na majetku nebo naopak zdravotní újmu. A platí ochrana i za hranicemi? Samozřejmě, nevztahuje se jen na Českou republiku, ale i na služební cesty nebo jiné pobyty. Spolehnout se tak můžete i na zahraniční dovolené. Nezáleží přitom na tom, kam cestujete. Ochrana platí celosvětově a také bez dalších příplatků navíc! Pojistku se tedy vyplatí vybírat pečlivě.

Komplexní balíček se může vyplatit

Nečekejte, ale mějte jasno hned! Pojištění od ERGO je k dispozici v několika různých variantách a nic vám tedy nebrání, abyste nesjednali celý balík služeb od A do Z. Úrazové, majetkové i cestovní pojištění od jedné pojišťovny určitě neznamená jen méně papírování. Výhodou může být také zajímavá finanční úspora.

Publikováno: 24. 08. 2021 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Tipy, rady, návody

Autor: Lucie Fialová