Půjčka od GE Money Bank

GE Money Bank je velmi silným a velkým peněžním ústavem, který nabízí širokou škálu finančních služeb. Banka se roku 2008 stala oficiálním partnerem Českého olympijského týmu, což z banky dělá velmi známou marketingovou značku na českém trhu.

Vedle velké škály finančních služeb GE Money Bank také nabízí Expres půjčku, která je určena všem osobám nad osmnácti let s trvalým pobytem v České republice. S Expres půjčkou můžete získat od 30 000 do 600 000 korun. Úroková sazba této půjčky je 5,7 procent ročně. Expres půjčku můžete v bance vyřídit velmi rychle a po podpisu smlouvy máte své peníze na účtu během rekordních pěti minut. Délka splácení půjčky je od 24 do 96 měsíců. Na bankovní půjčku nemusíte mít ručitele a pokud nebudete schopni půjčku splácet, můžete si uzavřít Pojištění schopnosti splácet od Pojišťovny Cardif Pro Vita, a.s, která vám v kritických situacích zajistí peníze na splácení půjčky.

GE Money Bank nabízí pro své klienty a zákazníky také službu Infolimit. Co to je? Pokud si u GE Money Bank zřídíte běžný účet, tak po čtyřech měsících se vám zcela zdarma a grátis aktivuje ojedinělá služba Infolimit. Tato služba vás bude pravidelně informovat kolik peněz vám GE Money Bank je schopna nabídnout. Na začátku každého měsíce banka pravidelně vypočítává a zobrazuje žhavé aktuální nabídky. Tyto skvělé nabídky jsou platné vždycky po dobu dalšího kalendářního měsíce. Postačí, abyste pouze na svůj běžný účet v GE Money Bank dávali vaše pravidelné příjmy.

Pokud byste se chtěli o dalších půjčkách GE Money Bank dozvědět více, podívejte se z klidu vašeho domova na internetové stránky banky, kde najdete dostatek aktuálních a přesných informací, včetně adres poboček, které jsou nejblíže vašeho bydliště. U GE Money Bank si vždycky můžete výhodně půjčit.

Publikováno: 21. 09. 2011

Kategorie: Poskytovatelé půjček

Autor: Lucie Fialová