Levné půjčky nabídnou rychlé vyřízení a vstřícné jednání

Pokud potřebujete krátkodobý úvěr, v online světě se jej dočkáte už během příštích pár minut! Občas je potřeba rychlá finanční pomoc, neboť naléhavé výdaje bohužel dlouho nepočkají a složenky, s nimiž jsme nepočítali, leží na komodě v předsíni a nevíme, co s nimi. Pomocná ruka je však opravdu blízko, stačí se podívat na internet a zjistit si o krátkodobých půjčkách bez dalších podmínek něco více. Jde o diskrétní záležitost, s níž se rozhodně nestanete veřejnou celebritou, dlužníkem číslo jedna pro celé město. Naopak, žádná třetí strana se nemusí vůbec nic dozvědět, proč byste měli být tolik na očích, že?

Do patnácti minut po schválení se dočkáte peněz

Opravdu, stačí jen pouhá čtvrthodinka! Poté, co je žádost potvrzena a schválena, se vyplácí hotovost na zadaný bankovní účet, není třeba čekat a není důvod, abyste doplňovali další informace nebo vypisovali kolonky dlouhých formulářů. Levné půjčky jsou bez front a administrativních formalit, jsou tedy určené pro velmi široké spektrum zájemců, jimž je zcela jasné, že čekání v bance by je příliš nemotivovalo. Jde o jednoduché řešení s minimem podmínek, které to konkrétně jsou?
  • 18 let a více – přesně takový musí být věk zájemce o půjčku. Plnoletost je totiž zákonnou podmínkou, ze které nelze nikam ustupovat. Sedmnáctiletým půjčit touto formou nelze.
  • Vlastní příjem, který je možné doložit – například výpisem z účtu v bance za poslední čtvrtletí. OSVČ předloží daňové přiznání, penzisté výměru důchodu. Doklad má totiž různé podoby.
  • Trvalé bydliště v ČR. Otevírají se tedy i možnosti pro pracující cizince, kteří se prokáží příjmem. Podmínkou tedy v dnešní době jistě nemusí být vždy a všude občanský průkaz.
Jak vidíte sami, podmínek je skutečně minimum a vše je nastavené tak, aby bylo možné vyhovět co největšímu počtu uchazečů o krátkodobý úvěr. Bez čekání, dlouhých telefonátů, podpisů a úředně ověřených dokumentů, nepotřebujete ani ručitele nebo hmotnou zástavu v podobě nemovitosti. Proč také, že?

Napoprvé zdarma aneb neplatíte žádné úroky

Pokud patříte mezi ty, kteří ještě s podobnou půjčkou neměli nic do činění, nabízí se vám v tom případě první půjčka zdarma. Co musíte udělat pro to, aby se skutečně stala realitou – tedy, jinak řečeno, abyste neplatili žádné úroky a dopláceli zpět jen jistinu? Je to jednoduché, splatnost půjčky do určitého data znamená, že nezaplatíte ani o korunu navíc.

Půjčit si můžete až dvacet tisíc korun

Jeden tisíc jako minimum, dvacet tisíc jako maximum – to jsou vaše možnosti, pokud se řekne nebankovní krátkodobá půjčka. Lhůta splatnosti je pak nastavitelná v rozmezí 1 a 4 týdnů, tedy k dispozici je vlastně až osmadvacetidenní splátkový kalendář. Vyplníte krátký formulář a polovina práce je za vámi! Pak už zbývá jen čekat na verdikt, samozřejmě je třeba zadat přesné a jednoznačné údaje, neboť jinak žádost nemůže být patřičným způsobem zpracována.

Dbejte na to, ať nepřeceníte své síly

Pokud jde o peníze, platí nesporně okřídlené úsloví týkající se toho, že opatrnosti rozhodně není nikdy dost. Měli byste mít jasno nejen o účelu půjčky, ale také o přesné výši finanční částky, jíž právě potřebujete. Není třeba složitých propočtů, rozvažte sami, na co v blízké době opravdu stačí vaše ekonomické síly. Cílem je, abyste zbytečně nespadli do osidel dluhové pasti, ze které je skutečně nesnadná cesta zpět – přinejmenším jde o nepříjemnost trvající dlouhé týdny nebo i měsíce, přitom by stačila jen včasná prevence. Mějte proto vždy na paměti, že půjčku budete muset také splatit, a to co nejdříve! Už jen pro klid duše, který je zvláště v dnešní uspěchané době mimořádně důležitý.

Publikováno: 06. 07. 2020

Kategorie: Půjčky a úvěry

Autor: Lucie Fialová