Půjčky od České spořitelny

Česká spořitelna je tradičně jednou z největších bank v České republice, neboť v minulých letech měla nejvíce běžných střadatelů v naší zemi. Nyní již banka nemá takové dominantní postavení jako v minulosti, neboť na bankovním tuzemském trhu je mnohem více velkých hráčů než tomu bylo v minulých letech. Česká spořitelna tak musela přijít s novými nabídkami, aby si udržela aspoň nějakou část své klientely. Zde vám popíšeme půjčky, které momentálně Česká spořitelna nabízí.

Nejběžnější produkt, která Česká spořitelna v této kategorii nabízí je hotovostní bezúčelová půjčka do 500 000 korun. Dosáhnout na ní mohou všichni občané České republiky s trvalým pobytem. Půjčka není ničím specifická, vztahuje se na cokoliv, nikdo se vás nebude ptát, co jste s penězi udělali. Půjčku obdržíte v plné výši bez zajištění. Co se týká výše splátek, zde vše závisí na vás. Výši splátek si totiž můžete s Českou spořitelnou domluvit individuálně a zcela podle vašich možností splácení. V rámci této půjčky se také můžete pojistit pro případ, že byste se v budoucnosti dostali do platební neschopnosti. Úroková sazba je pevná po celou dobu splácení vašeho úvěru. Pokud budete mít o tuto konkrétní službu České spořitelny zájem, k vyřízení půjčky vám dostačí pouze platný občanský průkaz.

Vedle této standardní služby poskytuje Česká spořitelna ještě hotovostní úvěr, které je určen rovněž pro všechny fyzické osoby, kterým již bylo 18 let. Hotovostní úvěr je koncipován na financování vašich soukromých potřeb a přání. Je poskytován od 30 000 korun a maximální výše není bankou nijak stanovena. Tento produkt samozřejmě nelze využít pro financování podnikatelských aktivit, další účely půjčených peněz se však nesledují a nekontrolují. K využívání hotovostního úvěru však Česká spořitelna požaduje prokázání vašich příjmů.

Publikováno: 02. 12. 2011

Kategorie: Poskytovatelé půjček

Autor: Lucie Fialová