Půjčky od Komerční banky

Komerční banka je v České republice všeobecně známou a silnou bankou, která patří do mezinárodní skupiny Société Générale. Na tuzemské scéně se Komerční banka pohybuje již od roku 1990, kdy byla založena.

Komerční banka má ve svém portfoliu také půjčky a úvěry. Pokud si tedy chcete půjčit finanční obnos na větší vydání ve své domácnosti, Komerční banka má pro vás hned několik typů půjček. Vybrat by se tedy měl opravdu každý.

Jedním z půjček je například úvěr Gaudeamus, který je zaměřený zejména pro studenty a studentky vysokých škol. Pokud nemáte bohaté rodiče či příbuzné, kteří vám studia na vysoké škole platí, pak je úvěr Gaudeamus tou nejlepší volbou. Úvěr Gaudeamus vám poskytne finanční částku od 20 000 do 600 000 korun. Během doby vašeho studia platíte pouze úroky, celý úvěr začínáte splácet až po zdárném skončení vašeho studia. I poté jsou však vaše měsíční splátky nízké, i když i zde platí, že úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit.

Další možnost půjčky je kreditní karta od Komerční banky, která vám zajistí finanční prostředky, kdykoli budete urgentně potřebovat. Na kreditní kartě můžete čerpat od 10 000 do 250 000 korun. Komerční banka nabízí rovněž bezúročné období nejen pro platby v obchodech, ale také pro výběry z bankomatů.

Třetí možností je pak půjčka bez rizika, kterou Komerční banka poskytuje ve výši od 30 000 do 2 500 000 korun. Zde jsou klientům banky nabídnuty rovněž nízké měsíční splátky, které nezatíží váš rodinný nebo osobní rozpočet přespříliš.

Komerční banka tak nabízí řešení pro každou životní situaci. Kdybyste se však chtěli o některé půjčce či úvěru dozvědět více, stačí osobně zajít do kterékoliv pobočky Komerční banky. Tam se můžete poradit se svým bankovním poradcem, který vám přesně poradí a nabídne půjčku, která bude přesně šitá na vaší míru.

Publikováno: 10. 09. 2011

Kategorie: Poskytovatelé půjček

Autor: Lucie Fialová