Rychlá půjčka od Raiffeisenbank

Raiffeisenbank je banka, který má už více než 140letou tradici. Tahle známá rakouská banka vznikla již v roce 1882 a od té doby nabízí svým klientům profesionální služby. V České republice je Raiffeisenbank od roku 1993 a postupem času se vypracovala na jednu z nejznámějších zahraničních bank na území naší republiky. Od roku 1993 obdržela banky několika ocenění, takže se může opravdu pyšnit tím, že je velmi úspěšnou a uznávanou bankou.

Banka inspirovaná klienty je tady i pro všechny, kteří potřebují půjčit finanční prostředky. Raiffeisenbank nabízí tzv. Rychlou půjčku. Pokud potřebujete ve velmi rychlé době sehnat větší finanční obnos na nový automobil, dovolenou či nábytek, pak je Rychlá půjčka od Raiffeisenbank ideálním řešením. Hlavní výhoda této půjčky je především skutečnost, že banka vám půjčí až 300 000 korun, aniž byste musel mít ručitele. Zdarma je rovněž pojištění půjčky proti neschopnosti či nemožnosti splácet z důvodu úmrtí a trvalých následků úrazu.

Jaká je doba splácení Rychlé půjčky? Splácet můžete od 6 do 72 měsíců. Výši splátky si samozřejmě můžete zvolit sami, takže její výše je pak pevná po celé období splácení. Rychlou půjčku dostanete opravdu velmi rychle, Raiffeisenbank vám garantuje, že schválení půjčky trvá pouze 24 hodin. Za tuto dobu máte půjčené peníze na svém účtě.

Raiffeisenbank vám ještě společně s Rychlou půjčkou automaticky poskytne kreditní kartu.

Jak Rychlou půjčku můžete získat?

Rychlou půjčku může dostat každý, kdo je starší 18 let a má platný občanský průkaz. K dokladu o totožnosti pak ještě banka požaduje doklad o vašem stálém příjmu. Pokud máte všechny doklady, můžete ve všední den navštívit kteroukoliv pobočku Raiffeisenbank v České republice nebo vyplnit žádost, která je publikovaná na webových stránkách banky.

Publikováno: 01. 09. 2011

Kategorie: Poskytovatelé půjček

Autor: Lucie Fialová